טיפול אישי

מטרת הטיפול

 

המטרה היא להכיר, להבין ולאהוב את עצמנו ממקום המאפשר התבוננות בדפוסים, בתבניות ובהרגלים שצברנו במהלך חיינו ומתוך כך לשנות, לשחרר את מה שאינו משרת אותנו עוד, לפתח הערכה עצמית, להשיג מטרות, לאפשר זרימה במערכות יחסים, להשתחרר מחסימות, לחזק את מערכת החיסון והחוסן שלנו, להתרפא ובעיקר- לבחור להביא אושר לחיינו.

למי נועד הטיפול?

 

הבחירה להתחיל במסע לתוך עצמנו במטרה להגיע למקום נכון יותר מלווה בהבנה שמגיע לנו לחיות חיים מלאים, מספקים ומאושרים.

 

זוהי הנכונות שלנו להעניק לעצמנו את האהבה היוצרת את השמחה שבליבנו, היא הצעד הראשון לשינוי פנימי ואמיתי…

משך תקופת הטיפול ותדירות המפגשים

 

משך תקופת הטיפול משתנה מאדם לאדם ובהתאם למטרה שלשמה הגיע. מדובר בתהליך אשר יתכן שיתרחש בתוך תקופה קצרה (פגישה אחת עד מס' פגישות בודדות) ויתכן שידרש פרק זמן ארוך יותר.

 

זהו תהליך העצמה אישית המעניק כלים המאפשרים לנו לחזק את עצמנו, להבין ולשנות ולכן חייב להיות מותאם אישית לצרכים וליכולות של כל אחד.

 

משך כל טיפול הוא כשעה וחצי. תדירות המפגשים משתנה ונעה בממוצע אחת לשבוע-שבועיים עד ארבעה שבועות בין טיפול לטיפול, כאשר יש רצף טיפולי ההולך ונבנה בין הפגישות.

אופי הטיפול

 

הפגישה הטיפולית מכילה בתוכה עבודה ממוקדת על הקשר שבין גוף ורגש. זוהי הסיבה שבמהלך הפגישה אני משלבת כלים שונים העומדים לרשותי להשיג את המטרה.

 

באמצעות שילוב מגוון שיטות הכוללות שיחה, עבודת מודעות וטכניקות אנרגטיות שונות ניתן להגיע לריפוי עמוק, מלא ואמיתי של הגוף והנפש ביחד וכאחד.

 

אני רואה בתפקידי כמטפלת את היותי תומכת, מלווה, מושיטה יד עוזרת להתקדמות על מנת להרחיב את המודעות של האדם לעצמו, להיות הצינור המגשר למימוש הפוטנציאל שלו ויחד עם זאת, תהליך טיפולי מכיל בתוכו מחויבות הדדית לשינוי.

 

בחלק מהפגישות יקבל המטופל "שעורי בית" אשר תומכים ברצף הטיפולי, מעמיקים את עוצמתו ומאפשרים להתנסות בתובנות חדשות.

ניתן לטפל בכל תחום בו מרגישים "תקועים" או מבקשים לשפר (דימוי עצמי, זוגיות, מערכות יחסים, קריירה ועוד) או בכל בעיה המתבטאת בגוף הפיזי (מחלות, כאבים, בעיות פריון ועוד).

רק רגע – קלפי השראה להכוונה ופעולה

הערכה מכילה 72 קלפים של צילומי השראה מרהיבים ומקוריים ומשפטי הכוונה ופעולה, אשר יחברו אותנו, באמצעות תובנות ומסרים ברורים, להתבונן בעולמנו הפנימי ובכך לדעת, מהן הפעולות שיאפשרו שינוי במחשבות וברגשות שלנו.

הקלפים מתאימים לכל אדם ובכל גיל. ניתן לעבוד עם הקלפים בעבודה אישית, בזוגות, או בקבוצה והם מתנה נפלאה במיוחד למי שאוהבים. הקלפים מתאימים, גם למטפלים, מאמנים ומנחי סדנאות.

ערכת קלפים מעוררי השראה המאפשרים לנו לקבל תשובה מדוייקת של הכוונה לפעולה במצבים של התלבטות, חוסר בהירות או צורך בתמיכה וחיזוק.

באמצעות הקלפים, ניתן לקבל מסר יומי, או שבועי או לשאול שאלה ספציפית בכל עניין שמעסיק אתכם.

הקלפים, יסייעו לכם, לקבל בהירות לגבי מחשבות ורעיונות שברצונכם להוציא לפועל, או להתמקד בפעולה בנושא אותו מבקשים לקדם או לפתור.